Líbí se mi tento pronájem bytu – mám psa

Několik postřehů pro majitele domácích mazlíčků.

„Tak tenhle byt se mi moc líbí, ten chci, určitě se zde bude cítit skvěle i Luigi“. Bohužel Luigi nebyl partner, ale pes – afgánský chrt a ten nebyl jako podnájemník majiteli schválen.

Stále častěji se potkávám s přesvědčením zájemců o pronájem bytu v Brně, že jejich pes je stejně vítaný jako oni. Již při prvním telefonickém rozhovoru s realitním makléřem, kdy vám dává další informace a sjednává s vámi termín prohlídky nabízeného bytu, je nutné ho na skutečnost, že vlastníte jakékoliv zvíře, upozornit. Jistě se dá vybrat byt, kde majitelům pes nevadí, ale jejich nabídka je omezena. Pronájmy v Brně se obvykle nabízí zařízené, s koberci, čalouněným nábytkem a málokterý majitel stojí o jeho poškození a zachlupacení psem či kočkou. Zvíře bývá v takto vybavených bytech cítit, i když vlastník zvířete dbá o jeho čistotu. Proto je pro vlastníky zvířat vhodnější hledat nezařízený pronájem, nebo si nechat od makléře zaslat nabídku pronájmů, kde zvíře může být a vybírat z ní. Zatajení zvířete bývá důvodem k ukončení nájemní smlouvy.

Hypoteční kalkulačka

Cena nemovitosti:
Vlastní zdroje:
Doba splácení: let
Úroková sazba: %
Úvěr:  
Měsíční splátka:  
Celkem zaplatíte:  
  = Počítej =
Server Byty Brno je serverem zaměřený na byty v Brně a okolí provozovaný realitní makléřkou Marcelou Mazálkovou. Obsahuje nabídky realit k prodeji a pronájmu a aktuální články a informace o trhu realit v Brně...

Pokračovat

Podrobnější vyhledáváníProdej nemovitosti

Vložte byt - pro majitele inzerce zdarma


Realitní kancelář Nejlepší bydlení

Můžete zkusit nabídku bytů od realitního makléře: Prodej bytů Brno a nebo k pronájmu: Pronájem bytu Brno