Byty v Brně se prodávají už pod milion korun.

Klesání cen brněnských bytů je dlouhodobým trendem, který se prakticky drží již několik let. V současné době se ceny některých bytů pohybují na tak nízké hranici, jakou pamatujeme naposledy před rokem 2004.

Například byty o velikosti 1+kk a 1+1 v lokalitách Bystrc, Lesná či Štýřice se dají pořídit pod jeden milion a s koupí přitom není třeba spěchat. Nejvíce bytů pod milion korun, kterých je nyní na trhu kolem 50, jsou v okrajových čtvrtích Brna, např. v Černovicích, Líšni či Řečkovicích.

Nabídka je částečně omezena tím, že kdo nestihne byt prodat během sezóny, stáhne byt z prodeje a čeká na sezónu další. Někteří majitelé naproti tomu ponechají byt v nabídce a většinou buď přímo sníží cenu nebo jsou ochotni o ceně vyjednávat.

Ať u patříte k těm, kteří byt prodávají nebo nějaký chtějí koupit, můžete využít našich zkušeností a kvalitních služeb. Pomůžeme vám najít a zrealizovat takové řešení, které bude výhodné pro obě strany realitního obchodu.

 

Hypoteční kalkulačka

Cena nemovitosti:
Vlastní zdroje:
Doba splácení: let
Úroková sazba: %
Úvěr:  
Měsíční splátka:  
Celkem zaplatíte:  
  = Počítej =
Server Byty Brno je serverem zaměřený na byty v Brně a okolí provozovaný realitní makléřkou Marcelou Mazálkovou. Obsahuje nabídky realit k prodeji a pronájmu a aktuální články a informace o trhu realit v Brně...

Pokračovat

Podrobnější vyhledáváníProdej nemovitosti

Vložte byt - pro majitele inzerce zdarma


Realitní kancelář Nejlepší bydlení

Můžete zkusit nabídku bytů od realitního makléře: Prodej bytů Brno a nebo k pronájmu: Pronájem bytu Brno